Včelky samotářky - dům pro snadné pozorování typ 2020

Kód: SBH2
Neohodnoceno
422 Kč 349 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odeslání (>3 ks)
Můžeme doručit do:
11.10.2022
Možnosti doručení

Tento výrobek je užitečným pomocníkem pro zahradníky, láká včely samotářky do zahrady, kde opylují květiny, ovoce a zeleninu.
Počet včel v přírodě rychle klesá, i když jsou to přírodní a nejlepší opylovači pro Vaši zahradu. Domeček je atraktivní a snadno umístitelný v zahradě.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Včelky samotářky - dům pro snadné pozorování

Originální design, samotářský včelí úl, ještě vylepšen díky otevíracímu víku, abyste viděli dovnitř! Včelí hnízdo je vyrobeno z odolného dřeva s certifikací FSC s přídavnými stohovacími tácy, které můžete otevřít pro kontrolu a čištění. Přilákání samotářských včel do zahrady je vždy přítelem zahradníka nejen bezpečné, ale také prospěšné pro opylování květin, ovoce a zeleniny.

Velikosti otvorů tohoto stanoviště jsou přesně specifikovány tak, aby přilákaly nerojivé včely. Tyto přátelské včely jsou pracovité a bezpečné kolem dětí a domácích zvířat. Včely jsou přirozeně přitahovány dírami ve dřevě a samotářský úl Wildlife World poskytuje prostředí, které je v moderních zahradách obtížnější najít.

Fascinující a skvělé pro vzdělávání, můžete pečlivě oddělit podnosy úlu, abyste viděli tvorbu malých buněk v místech, kde jsou kladena vajíčka, nebo dokonce v místech, kde byli aktivní predátoři.

NOVINKA

Střešní část se odklopí a odhalí tác pokrytý plexisklem, což umožňuje časté a snadné sledování hnízdní aktivity včel a vývoje larev.
Stanoviště je ideální na slunném místě směrem od jihu k jihovýchodu, aby zachytilo trochu ranního slunce.
Montážní výška mezi úrovní terénu a 1,5 m.

Není potřeba žádné chemické ošetření, protože stanoviště je vyrobeno z odolného dřeva certifikovaného FSC.
Stohovací podnosy můžete zkontrolovat po ukončení aktivity včel (podzim/zima).
Plné včelí trubičky chraňte pletivem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmyzí hotely
Záruka: 2 roky
Rozměry: 210 x 180 x 155 mm
Hmotnost: 1.1 Kg
Materiál: FSC dřevo
Barva: Přírodní světlé dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wildlife World se sídlem v Chavenage na předměstí Tetbury v hrabství Gloucestershire je předním britským návrhářem a výrobcem produktů pro zahradu šetrných k přírodě. Naše úsilí vytvořit inovativní a hodnotná hnízdní stanoviště a krmítka pro ptáky, savce, obojživelníky a hmyz jsou přínosem pro volně žijící zvířata v celé Evropě. A naše oddanost originálním vlastnostem produktu nám získala záviděníhodnou pověst jako lídra v designu i výrobě.