Kožené pouzdro Cone Brown S3/S3 Neo

93
  • 379 Kč 280 Kč –74 %
    81,82 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem - ihned k odeslání
99 Kč
Kategorie: Galaxy S3/S3 Neo
Záruka: rozšířená na 4 roky
 

Velmi luxusní, originální, kožené pouzdro je určené těm, kteří si zakládají na kvalitě a zároveň chtějí zaujmout stylovým doplňkem. Pouzdro je kombinováno s horizontálním stojánkem, zavírání je řešeno pomocí magnetu. Vnitřek nabízí důvtipně řešené kapsy např. pro platební karty. Jednoduchá elegance, kvalitní šití, praktičnost, to vše se skrývá v jediném doplňku.

Dopřejte si kvalitu !

Luxusní design, lehkost a elegance patří mezi hlavní přednosti tohoto pouzdra. Samozřejmostí jsou výřezy a otvory pro veškeré doplňky, díky kterým můžete využívat naplno všechny ovládací prvky vašeho chytrého telefonu.

Uvnitř pouzdra je možnost uschovat pár dokladů, mincí nebo bankovek. Hodí se tak například na místa, kam nechcete nosit telefon a peněženku, ale máte místo jen na jednu z těchto věcí. Kryt chrání před nárazy, poškrábáním, prachem a špínou.

Můžete očekávat kvalitní zpracování v každém detailu. Uvnitř pouzdra je plastový rámeček do kterého přesně padne daný typ telefonu. Na zadní straně obalu je průzor pro objektiv a tak není pro focení nutné vyndávat telefon z pouzdra. Kryt slouží multifunkčně také jako stojánek a můžete tak na telefonu sledovat například oblíbené video.

Vlastnosti:

  • kvalitní PU kůže
  • uvnitř pouzdra je plastový rámeček, do kterého přesně padne Váš telefon
  • zavírání pouzdra je řešeno pomocí magnetu
  • uvnitř pouzdra naleznete místo pro pár dokladů, kreditních karet nebo bankovek
  • na zadní straně pouzdra je otvor pro fotoaparát (pro focení není nutné vyndávat telefon z obalu)
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.