Stojan na boty s 9 otevřenými přihrádkami

Kód: LHS058X01
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
3 336 Kč 2 757 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
31.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Detaily produktu: - Barva: vintage hnědá. - Materiál: dřevotříska, molitan, imitace len. - Rozměr: 110 x 30 x 48 cm (D x Š x V). - Hmotnost: 19 kg. - Max. Statická nosnost: 200 kg. Obsah balení: - 1 x botník. - 1 x balení příslušenství. - 1 x návod k použití (německy, anglicky, španělsky, francouzsky, italsky). poznámky: - Dětem je z bezpečnostních důvodů zakázáno lézt a hrát si s výrobkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Botníky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 110x30x48 cm
Materiál: Dřevotříska, Polyester, Polymerní houba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.