Obdélníkový barový stůl v šedočerné barvě

Kód: LBT010B02
Značka: Vasagle
2 494 Kč 2 061 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

VASAGLE barový stůl, kuchyňský stůl, kuchyňská linka, obdélníkový barový stůl, stabilní kovový rám, 100 x 40 x 90 cm, snadná montáž, úzký, průmyslový design, šedočerná LBT010B02

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Posuňte svůj jídelní prostor na další úroveň s tímto jednoduchým - ale působivým - barovým stolem se štíhlými kovovými nohami 25 x 25 mm a stylovým vintage povrchem, brzy budete jíst v pohodlné výšce.
Malá kuchyně? Zbývá vám ve vaší kuchyni nebo v obývacím a jídelním koutě jen málo místa? Žádný problém, tento 40 cm úzký barový stůl je ideální pro malé jídelní prostory, ale přesto nabízí velkou plochu pro talíře, šálky a příbory.
Také hit zespodu: krásný povrch stolu je samozřejmě nezbytný. Na druhou stranu by podnož stolu měla zaujmout také stabilitou. To je zajištěno kovovými výztuhami o tloušťce 20 x 40 mm na této kuchyňské lince.
Rychle a snadno: Tento produkt se skládá pouze z 6 samostatných částí. Ty lze sestavit za 5 až 10 minut bez větší námahy. Takže tento stůl je připraven ve vaší jídelně, ještě předtím, než vaše drahá přinese čerstvé rohlíky
co dostaneš Úzký barový stůl, montážní kování a způsob, jak vytvořit snídaňový koutek vašich snů. Psst, tento barový stůl je součástí naší fascinující kolekce ALINRU!

Doplňkové parametry

Kategorie: Barové stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 100 x 40 x 90 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.