XOOMZ Silmarillion obal pro iPhone 7/8 černý

3791

  • 412,40 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem - ihned k odeslání
499 Kč
Kategorie: Apple iPhone 8 a SE 2020
Záruka: 2 roky
 

Obal Silmarillion je obal od společnosti XOOMZ, který Vám velmi rychle přiroste k srdci. Jedná se o velmi stylový a hlavně minimalistický obal pro iPhone. Díky svoji eleganci a jednoduchému provedení si Vás jednoznačně získá.  

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej - tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený. Displej je tedy dokonale chráněn.   

XOOMZ Silmarillion je obal, který je vyrobený z kvalitní a pravé kůže - poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání a používání. Jednoduchost celého obalu je naprosto dokonalá, jedná se o jednoduchý, ale poutavý obal, který si Vás jednoznačně získá! Navíc je na vnitřní straně prostor pro zasunutí karet, což je nesmírně praktické.  

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.   

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.    

 

Vlastnosti:   

  • moderní a stylové zpracování   
  • odolný obal pro iPhone
  • několik barevných provedení   
  • vyrobený z kvalitní, odolné a pravé kůže 
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.