XOOMZ Wallet Case Book Design obal pro iPhone 7 Plus/8 Plus světle hnědý

3811

  • 536,36 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem - ihned k odeslání
649 Kč
Kategorie: Apple iPhone 7 Plus/8 Plus
Záruka: 2 roky
 

Obal Wallet Case Book Design (peněženka) je velmi stylový obal, který je určený pro každodenní používání. Vyroben je z pravé kůže a svým zpracováním a celkovým provedením si Vás jednoznačně získá! Pokud potřebujete obal jako peněženku - jedná se o ideální řešení!

Tato peněženka je ideální pokud se chystáte například na schůzku nebo venkovní posezení s přáteli - vezmete si s sebou tento obal, do kterého si pohodlně umístíte svoje karty nebo například i hotovost. 

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej - tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.       

XOOMZ Wallet Case Book Design je obal, který je vyrobený z kvalitní a pravé kůže. Poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání a používání. Na vnitřní straně je prostor pro vložení hned několika kreditních karet, ale také i prostor pro bankovky. Což dělá z tohoto obalu plnohodnotnou peněženku, což je pro většinu uživatelů ideální věc! 

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.       

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.       

       

Vlastnosti:       

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPhone - kompletní ochrana pro Vaše zařízení
  • několik barevných provedení
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost
  • vyrobený z odolné a pravé kůže
  • obal "peněženkového" typu – obsahuje prostor pro vložení karet a bankovek
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.