XOOMZ Simple Style obal pro iPhone 7 Plus/8 Plus lesklý černý

3782

  • 205,79 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem - ihned k odeslání
249 Kč
Kategorie: Apple iPhone 7 Plus/8 Plus
Záruka: 2 roky
 

XOOMZ Simple Style moderní a stylový obal, který jednak dokonale sedne na Vaše zařízení, ale také se v něm bude pohodlně ovládat. Obal je vyrobený z termoplastického polyuretanu, což je velmi odolný materiál, ve kterém se Vám iPhone jen tak nerozbije.

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej - tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.   

XOOMZ Simple Style je obal, který je vyrobený z kvalitního termoplastického polyuretanu a poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání a používání. Samotný obal je velmi tenký, účinný, ale hlavně také stylový. Jednoduchý design je přesně to, co Vás na tomto obalu rozhodně zaujme.

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.   

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.   

 

Vlastnosti:

  • moderní a stylové zpracování 
  • odolný obal pro iPhone, dokonale chrání zařízení
  • vyrobený z kvalitního termoplastického polyuretanu
  • několik barevných provedení  
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.