XOOMZ Litchi Pattern obal pro iPhone 7 Plus/8 Plus červený

3832

  • 247,11 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem - ihned k odeslání
299 Kč
Kategorie: Apple iPhone 7 Plus/8 Plus
Záruka: 2 roky
 

Litchi Pattern je obal pro iPhone od společnosti XOOMZ -  je jednoduchý obal, který překvapí jak svým celkovým zpracováním, ale také moderním designem. Zadní strana obalu je vyrobena z umělé kůže, která je prošívaná a díky je zobrazena velmi příjemná textura, která Vás zcela jistě uchvátí.

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej - tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.       

XOOMZ Litchi Pattern je obal, který je vyrobený z kvalitní umělé kůže a poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání a používání. Díky širokému barevnému spektru si rozhodně i vy vyberete svoji variantu.  

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.       

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.       

 

Vlastnosti:        

  • moderní a stylové zpracování       
  • odolný obal pro iPhone - chrání zadní stranu a boky zařízení       
  • několik barevných provedení        
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost       
  • vyrobený z odolné umělé kůže 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.