XOOMZ Block Pattern obal pro iPhone 7 Plus/8 Plus červený

3803

  • 247,11 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem - ihned k odeslání
299 Kč
Kategorie: Apple iPhone 7 Plus/8 Plus
Záruka: 2 roky
 

Block Pattern je obal od společnosti XOOMZ, která se celkově zaměřuje jak na moderní, stylové, ale také hlavně dobře použitelné obaly pro iPhone. Tento obal je vyrobený z velmi pevného polyuretanu, takže odolnost je předem zajištěna. Zadní strana je z umělé kůže a obsahuje zajímavou texturu, která dodává celému obalu jiný design. 

Obal pro iPhone dokonale chrání zadní stranu, boční strany a několik milimetrů přesahuje i nad samotný displej - tudíž do jisté míry chrání právě i displej. Díky velmi nízké hmotnosti a tloušťce celého obalu ani nebudete vědět, že ho máte na svém zařízení nasazený.         

XOOMZ Block Pattern je obal, který je vyrobený z kvalitní a umělé kůže v kombinaci s polyuretanem, který poskytuje svým uživatelům velmi pohodlný komfort při samotném ovládání a používání. Velká odolnost je na tomto obalu již předem zajištěna.   

Všechna tlačítka jsou přístupná i s nasazeným obalem na telefonu, tudíž můžete pohodlně samotný telefon ovládat. Nebo například pohodlně fotografovat.         

K dispozici je hned několik barevných provedení, díky kterým si každý z Vás vybere tu nejlepší možnost podle svých preferencí. Díky modernímu a stylovému zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone, který je ideální na běžné používání.         

         

Vlastnosti:         

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPhone - chrání zadní stranu a boky zařízení
  • několik barevných provedení
  • kompaktní rozměry, minimální hmotnost
  • vyrobený z odolné a kvalitní umělé kůže v kombinaci s pevným polyuretanem
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.