iCarer Vintage červený vysunovací iPhone 6/6S

3579

  • 412,40 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem - ihned k odeslání
499 Kč
Kategorie: Apple iPhone 6/6S 4.7
Záruka: 2 roky
 

Potřebujete svůj iPhone 6/6S chránit a chcete si pořídit nějaké moderní, kvalitní, ale hlavně účinné pouzdro? Častokrát se vám bohužel stalo, že iPhone spadnul a v tom nejhorším případě praskl displej? Díky tomuto obalu se již ničeho bát nemusíte!

Díky svému inovativnímu designu a kvalitnímu zpracování se jedná o velmi oblíbený obal pro iPhone převážně u mladých a cílevědomých lidí. Nebo u lidí, kteří chtějí svůj iPhone chytře chránit. Displej Vašeho iPhone bude v bezpečí, což je pro většinu uživatelů rozhodně pozitivní zpráva - již žádné prasklé displeje na iPhonu!

Obal chrání nejen displej, ale i celé zařízení a to díky svoji konstrukci – jedná se totiž o kapsu, do které vložíte svůj iPhone 6/6S. Díky tomuto obalu chráníte všechny strany svého telefonu. Díky kvalitní kůži se jedná o velmi pevný, ale také hlavně velmi stylový obal, který v sobě navíc skrývá prostor pro vložení dvou kreditních karet.

Horní strana obalu je pochopitelně otevřená a přes tuto část je takzvaná pojistka. Jedná se o kožený pásek, který má za úkol to, aby vám iPhone z obalu nevypadl. Zajištěn na konci je magnetem, který je dostatečně silný, aby zabránil nešťastnému vypadnutí zařízení u obalu.

Vlastnosti:  

  • kvalitní kůže a inovativní design
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer
  • stylová kapsa pro dokonalou ochranu celého zařízení
  • prostor pro vložení dvou karet
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.