iCarer Transformers Litchi Pattern černý iPhone 6/6S

3582
  • 649 Kč 100 Kč –15 %
    453,72 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem - ihned k odeslání
549 Kč
Kategorie: Apple iPhone 6/6S 4.7
Záruka: 2 roky
 

iPhone 6/6S si bezesporu zaslouží kvalitní obal – tak proč nepořídit tuto novinku, kterou nikde jinde neuvidíte ani nepořídíte. Jedná se o dva obaly v jednom. Ano, je to tak – první obal je klasické pouzdro, které chrání všechny strany samotného zařízení.

Tato část se dá jednoduše díky velmi silným magnetům přidělat k druhému dílu, který obsahuje prostor pro vložení kreditní karty – což je velmi praktická a skvěle použitelná věc. Díky druhé části můžete udělat z jednoduchého obalu snadné flipové pouzdro, které dokonale chrání displej samotného iPhonu. Ideální kombinace, kterou můžete kdykoliv libovolně upravovat.

Vnitřní strana celého obalu je vyrobena z mikrovlákna, což má za následek dokonale a neustále čistou zadní stranu Vašeho zařízení. Dominantou zadní strany je prostor pro čočku fotoaparátu, který je dostatečně velký a nic nebrání pohodlnému pořizování fotografií.

Jednoduchost, čistá elegance a moderní vzhled – to jsou přesně základní vlastnosti tohoto obalu, který dokonale ochrání Vaše zařízení. Samozřejmostí jsou snadné a bezproblémové přístupy ke všem systémovým tlačítkům.

Obal pro iPhone 6/6S je vyrobený k kvalitní kůže a i přesto je dokonale lehký a tenký - takže zařízení tolik na tloušťce nepřidá. Což je opět další příjemná zpráva a pozitivní body pro tento obal na telefon.

Vlastnosti:  

  • pravá kůže
  • dva obaly v jednom, první je klasický obal a druhý flipové pouzdro, které spolu propojíte díky opravdu silnému magnetu
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer
  • vnitřní strana obalu je vyrobena z mikrovlákna
  • snadný přístup ke všem tlačítkům, pohodlné fotografování
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.