Novinka

XOOMZ Knight Book Folio obal pro iPad Pro 9,7" černý

3609

  • 371,07 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
449 Kč
Kategorie: Apple iPad Pro 9,7"
Záruka: 2 roky
 

Ideální obal na schůzky, do společnosti a na každodenní obchodní schůzky? Přesně to je obal od společnosti XOOMZ s názvem Knight Folio. Jedná se o kvalitní a moderní obal pro iPad, díky kterému budete mít tablet doslova a do písmene jako v bavlnce.

Díky ochraně jak zadní strany, tak i displeje máte k dispozici ochranný prvek pro Váš tablet. Moderní zpracování celkovému dojmu dodává rozhodně skvělý zážitek z používání - což zjistíte sami již po prvním kontaktu. S nasazeným obalem na iPadu je pohodlný přístup ke všem ovládacím tlačítkům a je možnost i pohodlného fotografování.

Díky otevírací konstrukci je možnost použít samotný obal i jako stojánek pro iPad, kde je na něm daleko lepší pozorování fotografií či videí - ihned se z tabletu stane skvělé multimediální zařízení.

Po pravé straně obalu je prostor například pro vložení pera pro psaní poznámek, nebo v tom lepším případě pro Apple Pencil, který budete s iPadem denně používat. Díky umělé kůži se jedná o velmi lehký obal pro iPad - ideální tedy pro každodenní schůzky, cestování a pohodlné sledování videí, filmů nebo prohlížení fotografií.

 

Vlastnosti: 

  • moderní a stylové zpracování
  • odolný obal pro iPad
  • ručně vyráběný z umělé kůže
  • kompletní ochrana pro iPad + prostor pro umístění Apple Pencil
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.