Kožené pouzdro iCarer Vintage černý iPad Air 2

3520

  • 1 073,55 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem - ihned k odeslání
1 299 Kč
Kategorie: Apple iPad Air 2
Záruka: 2 roky
 

Vlastníte iPad Air 2 generace? Pokud ano, rozhodně ho aktivně používáte jak pro práci, tak i pro zábavu. Jedná se o zařízení, které má maximální využití. Nicméně mělo by mít také i maximální ochranu. Tu mu můžete dopřát právě díky tomuto obalu, který je vyrobený z pravé kůže, která dodává celému obalu luxusní nádech. 

Unikátní design, kvalitní materiál a maximální ochrana – to jsou hlavní přednosti tohoto obalu od společnosti iCarer. Jedná se o flipové pouzdro – tedy pouzdro pro iPad, které chrání i přední stranu, tedy displej. Pro pohodlné používání stačí přední stranu odklopit a iPad používat. Z odklopené strany můžete udělat velmi příjemný stojánek, díky kterému bude psaní na samotném iPadu daleko snadnější. 

Vyztužené rohy slouží k maximální bezpečnosti a ochraně při případném pádu iPadu. Jestliže pracujete hodně v terénu, chodíte na schůzky nebo chcete mít jenom pocit bezpečí, že je o Vaše zařízení dobře postaráno - jedná se o tu nejlepší možnost. Samozřejmostí jsou snadné přístupy ke všem systémovým tlačítkům pro pohodlné používání. 

Ideální kombinace praktické stránky a luxusního vzhledu s moderním provedením v kůži. Obal je ideální jak na pracovní schůzky, kde se skvěle hodí k saku a obleku, tak i na domácí používání s pocitem maximálního bezpečí pro Vaše zařízení.

Vlastnosti:     

  • kvalitní materiál a inovativní design s minimální tloušťkou
  • pouzdro je dodáváno v originálním balení značky iCarer
  • snadný přístup ke všem tlačítkům, pohodlné fotografování
  • díky přední odklápěcí straně z obalu uděláte šikovný stojánek
  • díky kvalitní kůži se nemusíte bát ani mírnému polití - voda se nikdy nevsákne
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.